TÜRKİYE’DE İLK KEZ ;
- DÖNÜŞÜMSÜZ PET ŞİŞELERDE, 
- KATKISIZ
- PASTÖRİZE EDİLEREK
- SICAK DOLDURULMUŞ MEYVE SUYU VE ÇAYLAR

ÜRÜNLERİMİZ; 

- OKSİJEN GEÇİRGENLİĞİ OLMAYAN BARİYERLİ VE 
- GIDAYA UYGUN PET ŞİŞELERE DOLDURULMUŞTUR. 
- PASTÖRİZE EDİLMİŞTİR VE 
- ASEPTİK OLARAK SICAK DOLDURULMUŞTUR. 

Türkiye'de ilk kez firmamız tarafından gerçekleştirilen projemiz sayesinde; sağlığa zararsız, herhangi bir katkı maddesi içermeyen, raf ömrü uzun aseptik meyve suyu üretimi yapılmıştır.
Ürünümüz tamamen doğal yollarla ve son teknolojik makine ve ekipmanlar kullanılarak fiziksel üretim metodları ile üretilmiştir.

Pastörizasyon işlemi ile hem koruyucu madde kullanımı gerekmeden hem de raf ömrü uzun olarak şişelenmiştir. Meyvenin en doğal hali korunarak, vitamin-mineral-renk maddeleri maksimum seviyede son ürüne yansıtılmıştır. Meyve suyu sıcak-soğuk iniş çıkışları ile yorulmamıştır.

Gıdaya uygun hijyenik PET şişelere dolum yapıldığından sağlıklı bir ürün elde edilmiştir. Şişeler tek kullanımlıktır. Şişelerin Oksijen geçirgenliği olmadığından ürün sterilitesini kaybetmez. PET şişenin piyasadaki ambalaj çeşitlerine göre avantajları çoktur. Kırılma, ıslanma, ezilme, yırtılma veya hava alma riski diğer ambalaj çeşitlerine kıyasla çok azdır, hatta yoktur. PET kullanımından sonra da öğütülerek farklı amaçlarda tekrar tekrar kullanımı ve geri kazanımı ile çevrecidir. Ürün PET ambalaj içinde aseptik olarak raf ömrü boyunca doğallığını korur.

Tüketici açısından da içimi kolay ve rahattır. Sağlığa zarar verme riski yoktur. Kapak kolay açılır ve şişenin tutuşu hafiftir. Cam şişeye alternatif olarak geri dönüşümsüzdür ve tek kullanımlıktır, Şişe tekrar doldurulamaz. Tüketici ürünü şeffaf olan şişeden rahatlıkla görerek alacaktır. Dünyadaki trendler doğallık, sağlık, hijyen, kolaylık ve çevrecilik yönünde ilerlemektedir. Türk insanının da dünyadaki trendlerden ve yeniliklerden haberdar olması ve en kısa sürede bu ürünlerimizle tanışmasını istemekteyiz.

Halkımızın sağlıklı, tamamen doğal ve hiçbir katkı maddesi içermeyen meyve sularına kolay ulaşabilmesi ve her yaştan insanın sağlıkla tüketebilmesi için projemiz Türkiye’de İLK’dir. Türkiye’nin her noktasına ve dünyanın sayılı ülkelerine yüksek kalite standartlarında meyve suyu temin eden Golden Meyve Suları bu projesi ile Türkiye’de bir İLK’E daha imza atmıştır.