Ersu'dan Evinize

Ersu'dan Evinize
Online Satış

Kariyer

Kariyer

Ersu'da Kariyer

Müşteri memnuniyetinin sağlanması amacıyla, sürekli kaliteyi iyileştirici süreç ve sistemlerle bireysel ve takım performansını geliştirmek, çalışanlara profesyonel bir iş ortamı ve kariyer geliştirme fırsatları yaratmak İnsan Kaynakları politikamızın hedefidir.

Eleman seçme ve yerleştirmede temel amaç, işyerinin ve işin özelliklerine uygun, eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere ve değişimlere açık, girişimcilik yeteneğine sahip, kendisinin ve kurumunun yarınlarını birleştirebilen, takım çalışmasına uyan, sorumluluk alan, eleman yetiştiren, şirketin ortak değerlerini benimseyip yaşatacak kişileri kazandırmaktır.

Şirketimizde başlıca çalışma alanları; Üretim, hizmet, işletmelerde bakım-onarım, mali ve idari işler, dış ticaret ve insan kaynakları ’dır. İş başvurusunda bulunmak için başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması ve görev alınmak istenilen pozisyonun belirtilmesi gerekmektedir.

Açık Pozisyonlar

Genel Başvuru

ERSU ailesinin bir parçası olabilmek için ilk adım olan iş başvuru formunu doldurmak üzeresiniz. Sahip olduğunuz nitelikler ve kariyer hedefleriniz ile örtüşen en uygun iş fırsatları için başvurunuzdaki bilgilerin doğru, açık, anlaşılır ve güncel olması önemlidir.